IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
Productnummer DigiKey
285-2227-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IQG48033A120V-1D9-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 396W
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tussenliggende-busconverter DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 33A 36V - 75V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IQG48033A120V-1D9-R Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 124°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
95%
Type
Tussenliggende-busconverter
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
8-DIP-module, 1/4 brick
Spanning - ingang (min.)
36V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,52" H (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Spanning - ingang (max.)
75V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
33A