PAF600F280-28/T
Productnummer DigiKey
285-1485-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAF600F280-28/T
Beschrijving
DC DC CONVERTER 16.8-33.6V 600W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 16,8 ~ 33,6V 21,5A 200V - 400V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAF600F280-28/T Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
600 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
91%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
200V
Verpakking / doos
Volledige brick
Spanning - ingang (max.)
400V
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
21,5A