PFH500F-28-000-R
Productnummer DigiKey
285-2933-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFH500F-28-000-R
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 18A 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PFH500F-28-000-R Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabrikant
TDK-Lambda
Functies
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
92%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Omhuld
Verpakking / doos
Drievierde brick
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4.00" L x 2.40" W x 0.53" H (101.6mm x 61.0mm x 13.5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, VDE
Spanning - uitgang 1
28V
Lijnregeling
0,15%
Stroom - uitgang (max.)
18A
Belastingsregeling
0,1%
Vermogen (watt)
504 W