PH1200A280-12
Productnummer DigiKey
285-PH1200A280-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PH1200A280-12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 1200W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 12V 100A 425V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PH1200A280-12 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
100A
Fabrikant
TDK-Lambda
Vermogen (watt)
1,2kW
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
94%
Type
Omhuld
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Spanning - ingang (min.)
200V
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (max.)
425V
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, DEMKO, UKCA
Spanning - uitgang 1
12V