PH1200A280-24/T is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
TDK-Lambda
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 50A 200V - 425V Ingang
TDK-Lambda PH-A Series
PH1200A280-24/T
Productnummer DigiKey
285-PH1200A280-24/T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PH1200A280-24/T
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 1200W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PH1200A280-24/T Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Fabr.
Serie
Functies
Regelbare uitgang, basisplaat, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
94%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Volledige brick
Spanning - ingang (min.)
200V
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
425V
Apparaatpakket leverancier
Volledige brick
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
50A
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Vermogen (watt)
1.2 kW