PH300A280-12/T
Productnummer DigiKey
285-PH300A280-12/T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PH300A280-12/T
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 25A 200V - 425V Ingang
EDA/CAD-modellen
PH300A280-12/T Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
300 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Tray
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
89%
Spanning - ingang (min.)
200V
Spanning - ingang (max.)
425V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
25A