PH300A280-12
Productnummer DigiKey
285-PH300A280-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PH300A280-12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 25A 200V - 425V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PH300A280-12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
300 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Buis
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
89%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
200V
Verpakking / doos
Halve brick
Spanning - ingang (max.)
425V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
25A