PXD-M30-48WD12
Productnummer DigiKey
285-PXD-M30-48WD12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXD-M30-48WD12
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V -12V 1,25A, 1,25A 18V - 75V Ingang
EDA/CAD-modellen
PXD-M30-48WD12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
30 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
90%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
CE
Spanning - uitgang 2
-12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
1,25A, 1,25A