PXD-M30-48WS15
Productnummer DigiKey
285-PXD-M30-48WS15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXD-M30-48WS15
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V 30W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 2A 18V - 75V Ingang
EDA/CAD-modellen
PXD-M30-48WS15 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
30 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
90%
Aantal uitgangen
1
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Stroom - uitgang (max.)
2A