PXG-M15-24WD15
Productnummer DigiKey
285-PXG-M15-24WD15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXG-M15-24WD15
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
PXG-M15-24WD15 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
15 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
89%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
1,60" L x 1,00" B x 0,40" H (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
CE
Spanning - uitgang 2
-15V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
500mA, 500mA