PXG-M15-24WS05
Productnummer DigiKey
285-PXG-M15-24WS05-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXG-M15-24WS05
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 15W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 3A 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
PXG-M15-24WS05 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
15 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
88%
Aantal uitgangen
1
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
1,60" L x 1,00" B x 0,40" H (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Stroom - uitgang (max.)
3A