PYQ50-72WS24
Productnummer DigiKey
285-PYQ50-72WS24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYQ50-72WS24
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 50W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 2,1A 14V - 160V Ingang
EDA/CAD-modellen
PYQ50-72WS24 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
50 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
89%
Spanning - ingang (min.)
14V
Spanning - ingang (max.)
160V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
2,1A