PYQ75-36WS12
Productnummer DigiKey
285-PYQ75-36WS12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYQ75-36WS12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 75W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 6,25A 9V - 75V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PYQ75-36WS12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
75 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), spoorwegen
Verpakking
Tray
Functies
Regelbare uitgang
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
90%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
Vierde brick
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Apparaatpakket leverancier
Vierde brick
Stroom - uitgang (max.)
6,25A