RGA4W250W010A-001
Productnummer DigiKey
285-RGA4W250W010A-001-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGA4W250W010A-001
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3 ~ 40V 10A 9V - 53V Ingang
EDA/CAD-modellen
RGA4W250W010A-001 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
400 W
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Efficiëntie
97,5%
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,40" L x 1,40" B x 0,51" H (35,6mm x 35,6mm x 13,0mm)
Spanning - ingang (max.)
53V
Stroom - uitgang (max.)
10A