RGB12400W060A-001
Productnummer DigiKey
285-RGB12400W060A-001-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGB12400W060A-001
Beschrijving
DC/DC CONVERTER, 0.8-8V 400W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 0,8 ~ 8V 60A 9V - 18V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RGB12400W060A-001 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
400 W
Fabr.
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C (met reductie)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
97%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Verpakking / doos
10-DIP-module
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
1.95" L x 1.50" W x 0.51" H (49.5mm x 38.1mm x 13.0mm)
Spanning - ingang (min.)
9V
Apparaatpakket leverancier
Zestiende brick
Spanning - ingang (max.)
18V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
60A