RGB4W500W033A-003
Productnummer DigiKey
285-RGB4W500W033A-003-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGB4W500W033A-003
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3 ~ 24V 33A 18V - 60V Ingang
EDA/CAD-modellen
RGB4W500W033A-003 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
500 W
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C (met reductie)
Efficiëntie
98%
Grootte / afmetingen
1.95" L x 1.50" W x 0.51" H (49.5mm x 38.1mm x 13.0mm)
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
60V
Stroom - uitgang (max.)
33A