RGC4W300W012A-003
Productnummer DigiKey
285-RGC4W300W012A-003-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGC4W300W012A-003
Beschrijving
DC DC CONVERTER 9.6-48V 300W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5 ~ 28V 12,5A 9V - 53V Ingang
EDA/CAD-modellen
RGC4W300W012A-003 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
350 W
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C
Efficiëntie
96%
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,50" L x 1,95" B x 0,53" H (38,1mm x 49,5mm x 13,5mm)
Spanning - ingang (max.)
53V
Stroom - uitgang (max.)
12,5A