RWS300B-24/CO2
Productnummer DigiKey
285-RWS300B-24/CO2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RWS300B-24/CO2
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Gedetailleerde beschrijving
Ingesloten, met conformal coating AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
RWS300B-24/CO2 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
88%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Ingesloten, met conformal coating
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
6,70" L x 4,02" B x 1,61" H (170,0mm x 102,0mm x 41,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
12.5 A