RWS600B24
RWS600B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS600B-24
Productnummer DigiKey
285-RWS600B-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RWS600B-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RWS600B-24 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
88%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
7,48" L x 4,72" B x 2,40" H (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
25 A