SWS600L-5
Productnummer DigiKey
285-1743-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SWS600L-5
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 5V 600W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SWS600L-5 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
77%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 74°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
7,48" L x 4,72" B x 2,40" H (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm)
Spanning - uitgang 1
5V
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Stroom - uitgang 1
120 A