XMS5005Y
Productnummer DigiKey
285-2889-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XMS5005Y
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XMS5005Y Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
92%
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
7,09" L x 4,21" B x 1,85" H (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 1
41.6 A