XMS500KB
Productnummer DigiKey
285-2895-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XMS500KB
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 500W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 90 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
XMS500KB Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
7,09" L x 4,21" B x 1,85" H (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Spanning - uitgang 1
36V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 1
13.8 A