AVR-M2012C120MT6AB
Productnummer DigiKey
445-2547-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2547-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2547-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AVR-M2012C120MT6AB
Beschrijving
VARISTOR 12V 60A 0805
Gedetailleerde beschrijving
12 V 60 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 0805 (2012 metrisch)
EDA/CAD-modellen
AVR-M2012C120MT6AB Modellen
Varistorspanning (max.)
14.4 V
Stroom - piek
60 A
Serie
Energie
0,2J
Capaciteit bij frequentie
1000 pF @ 1 kHz
Max. DC-spanning
7.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Varistorspanning (min.)
9.6 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Varistorspanning (typ.)
12 V