AVR-M2012C390KT6AB
Productnummer DigiKey
445-2549-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2549-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2549-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AVR-M2012C390KT6AB
Beschrijving
VARISTOR 39V 100A 0805
Gedetailleerde beschrijving
39 V 100 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 0805 (2012 metrisch)
EDA/CAD-modellen
AVR-M2012C390KT6AB Modellen
Stroom - piek
100 A
Energie
0,3J
Capaciteit bij frequentie
430 pF @ 1 kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. DC-spanning
28 V
Soort
Automotive
Varistorspanning (min.)
35 V
Kwalificatie
AEC-Q200
Varistorspanning (typ.)
39 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Varistorspanning (max.)
43 V