B32021A3103M000
Productnummer DigiKey
495-4077-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B32021A3103M000
Beschrijving
CAP FILM 10000PF 20% 1.5KVDC RAD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF Filmcondensators 300V 1500V (1,5kV) Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
B32021A3103M000 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Fabr.
Type montage
Through-hole
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
0,512" L x 0,236" B (13,00mm x 6,00mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Capaciteit
Aansluiting
PC-pennen
Tolerantie
±20%
Afstand geleider
0,394" (10,00mm)
Nominale spanning - AC
300V
Toepassingen
EMI, RFI-onderdrukking
Nominale spanning - DC
1500V (1,5kV)