B32021A3103M289
Productnummer DigiKey
495-5034-1-ND - Cut Tape (CT)
495-5034-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B32021A3103M289
Beschrijving
CAP FILM 10000PF 20% 1.5KVDC RAD
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF Filmcondensators 300V 1500V (1,5kV) Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
EDA/CAD-modellen
B32021A3103M289 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Grootte / afmetingen
0,512" L x 0,236" B (13,00mm x 6,00mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Tolerantie
±20%
Afstand geleider
0,394" (10,00mm)
Nominale spanning - AC
300V
Nominale spanning - DC
1500V (1,5kV)