B32021A3152M289
Productnummer DigiKey
495-4912-1-ND - Cut Tape (CT)
495-4912-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B32021A3152M289
Beschrijving
CAP FILM 1500PF 20% 1.5KVDC RAD
Gedetailleerde beschrijving
1500 pF Filmcondensators 300V 1500V (1,5kV) Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
EDA/CAD-modellen
B32021A3152M289 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Grootte / afmetingen
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,354" (9,00mm)
Tolerantie
±20%
Afstand geleider
0,394" (10,00mm)
Nominale spanning - AC
300V
Nominale spanning - DC
1500V (1,5kV)