B32021A3222M000
Productnummer DigiKey
495-4079-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B32021A3222M000
Beschrijving
CAP FILM 2200PF 20% 1.5KVDC RAD
Gedetailleerde beschrijving
2200 pF Filmcondensators 300V 1500V (1,5kV) Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
EDA/CAD-modellen
B32021A3222M000 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,354" (9,00mm)
Tolerantie
±20%
Afstand geleider
0,394" (10,00mm)
Nominale spanning - AC
300V
Nominale spanning - DC
1500V (1,5kV)