B57421V2102J062
Productnummer DigiKey
495-B57421V2102J062TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B57421V2102J062CT-ND - Cut Tape (CT)
495-B57421V2102J062DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B57421V2102J062
Beschrijving
THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NTC-thermistors 1k 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
B57421V2102J062 Modellen
Categorie
B25/50
3940K
Fabrikant
TDK
B25/85
3980K
Serie
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
210 mW
Weerstand in ohm bij 25 °C
1k
Type montage
Opbouwmontage
Weerstandtolerantie
±5%
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
B-waarde tolerantie
±3%