B57703M0502G040
Productnummer DigiKey
495-2170-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B57703M0502G040
Beschrijving
THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NTC-thermistors 5k Ringkabelschoen
Categorie
B-waarde tolerantie
±1%
Fabrikant
TDK
B25/100
3988K
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Bulk
Vermogen - max.
150 mW
Status onderdeel
Actief
Lengte - geleidingsdraad
1,77" (45,00mm)
Weerstand in ohm bij 25 °C
5k
Type montage
Vrijhangend
Weerstandtolerantie
±2%