B72210S0461K101
Productnummer DigiKey
495-4644-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B72210S0461K101
Beschrijving
VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
750 V 2.5 kA Varistor 1 Circuits Through-hole Schijf 10mm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
B72210S0461K101 Modellen
Categorie
Varistorspanning (max.)
825 V
Fabrikant
TDK
Stroom - piek
2.5 kA
Serie
Energie
50J
Verpakking
Bulk
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
150 pF @ 1 kHz
Max. AC-spanning
460 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC-spanning
615 V
Type montage
Through-hole
Varistorspanning (min.)
675 V
Verpakking / doos
Schijf 10mm
Varistorspanning (typ.)
750 V