B72210S2271K101
Productnummer DigiKey
495-1433-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B72210S2271K101
Beschrijving
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Gedetailleerde beschrijving
430 V 3.5 kA Varistor 1 Circuits Through-hole Schijf 10mm
EDA/CAD-modellen
B72210S2271K101 Modellen
Categorie
Varistorspanning (max.)
473 V
Stroom - piek
3.5 kA
Serie
Energie
55J
Capaciteit bij frequentie
220 pF @ 1 kHz
Max. AC-spanning
275 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC-spanning
350 V
Varistorspanning (min.)
387 V
Verpakking / doos
Schijf 10mm
Varistorspanning (typ.)
430 V