B72210S2301K101
Productnummer DigiKey
495-1434-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B72210S2301K101
Beschrijving
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Gedetailleerde beschrijving
470 V 3.5 kA Varistor 1 Circuits Through-hole Schijf 10mm
EDA/CAD-modellen
B72210S2301K101 Modellen
Categorie
Varistorspanning (max.)
517 V
Stroom - piek
3.5 kA
Serie
Energie
60J
Capaciteit bij frequentie
200 pF @ 1 kHz
Max. AC-spanning
300 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC-spanning
385 V
Varistorspanning (min.)
423 V
Verpakking / doos
Schijf 10mm
Varistorspanning (typ.)
470 V