B72214S0351K101
Productnummer DigiKey
495-6464-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B72214S0351K101
Beschrijving
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Gedetailleerde beschrijving
560 V 4.5 kA Varistor 1 Circuits Through-hole Schijf 14mm
EDA/CAD-modellen
B72214S0351K101 Modellen
Categorie
Varistorspanning (max.)
616 V
Stroom - piek
4.5 kA
Serie
Energie
80J
Capaciteit bij frequentie
350 pF @ 1 kHz
Max. AC-spanning
350 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC-spanning
460 V
Varistorspanning (min.)
504 V
Verpakking / doos
Schijf 14mm
Varistorspanning (typ.)
560 V