B72500D0150A060
Productnummer DigiKey
495-3412-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-3412-1-ND - Cut Tape (CT)
495-3412-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B72500D0150A060
Beschrijving
VARISTOR 22V 30A 0603
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
B72500D0150A060 Modellen
Categorie
Stroom - piek
30 A
Fabrikant
TDK
Aantal circuits
1
Serie
Capaciteit bij frequentie
160 pF @ 1 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Max. DC-spanning
15 V
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Varistorspanning (min.)
22 V