B72500D0160H060
B72500D0160H060
Productnummer DigiKey
495-B72500D0160H060TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B72500D0160H060CT-ND - Cut Tape (CT)
495-B72500D0160H060DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B72500D0160H060
Beschrijving
VARISTOR 65V 0603
Gedetailleerde beschrijving
Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
B72500D0160H060 Modellen
Categorie
Varistorspanning (min.)
65 V
Capaciteit bij frequentie
5 pF @ 1 MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC-spanning
16 V