B82464P4103M000
Productnummer DigiKey
495-5663-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-5663-1-ND - Cut Tape (CT)
495-5663-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B82464P4103M000
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.4A 30 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.4 A 30mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
B82464P4103M000 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
3,5A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
30mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,409" L x 0,409" B (10,40mm x 10,40mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)