C1608X7R1C105K080AC
Productnummer DigiKey
445-1604-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-1604-1-ND - Cut Tape (CT)
445-1604-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1608X7R1C105K080AC
Beschrijving
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF ±10% 16V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C1608X7R1C105K080AC Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Functies
Lage ESL
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)