C1608X7R2A222K080AA
Productnummer DigiKey
445-1300-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-1300-1-ND - Cut Tape (CT)
445-1300-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1608X7R2A222K080AA
Beschrijving
CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2200 pF ±10% 100V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C1608X7R2A222K080AA Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)