C1608X7R2A223K080AA is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Upgrade
TDK
Op voorraad: 1.559
Gegevensblad
Direct
KEMET
Op voorraad: 330.013
Gegevensblad
Direct
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
Upgrade
Vishay Vitramon
0.022 µF ±10% 100V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)