CGA3E2X7R1H104K080AA is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Upgrade
TDK
Op voorraad: 563.546
Gegevensblad
Similar
TDK
Op voorraad: 1.824
Gegevensblad
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Upgrade
KEMET
Murata Electronics
Op voorraad: 688
Op voorraad: 81
0.1 µF ±10% 50V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)