CGA5F2X8R1E474M085AD
Productnummer DigiKey
445-10015-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-10015-1-ND - Cut Tape (CT)
445-10015-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CGA5F2X8R1E474M085AD
Beschrijving
CAP CER 0.47UF 25V 1206 EPOXY
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.47 µF ±20% 25V Keramische condensators X8R 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CGA5F2X8R1E474M085AD Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Fabr.
Functies
Monteerbaar met epoxyhars, hoge temperatuur
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,039" (1,00mm)