CGA5L3X8R1H105K160AD
Productnummer DigiKey
445-10033-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-10033-1-ND - Cut Tape (CT)
445-10033-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CGA5L3X8R1H105K160AD
Beschrijving
CAP CER 1UF 50V X8R 1206 EPOXY
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF ±10% 50V Keramische condensators X8R 1206 (3216 metrisch)
EDA/CAD-modellen
CGA5L3X8R1H105K160AD Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Fabr.
Functies
Monteerbaar met epoxyhars, hoge temperatuur
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,075" (1,90mm)