CGA6M2X7R1E475M200AD is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
YAGEO
Op voorraad: 2.951
Gegevensblad
4.7 µF ±20% 25V Keramische condensators X7R 1210 (3225 metrisch)