CLF7045NIT-101M-D
Productnummer DigiKey
445-174179-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174179-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174179-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLF7045NIT-101M-D
Beschrijving
FIXED IND 100UH 810MA 310 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 810 mA 310mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
CLF7045NIT-101M-D Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
810mA
DC-weerstand (DCR)
310mOhm max.
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,291" L x 0,276" B (7,40mm x 7,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)