CLF7045NIT-101M-D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CLF7045NIT-101M-D |
Beschrijving | FIXED IND 100UH 810MA 310 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 810 mA 310mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CLF7045NIT-101M-D Modellen |
Categorie | Stroom - verzadiging 810mA |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 310mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Klasse AEC-Q200 |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C |
Type Trommelkern, draadgewonden | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Materiaal - kern | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,291" L x 0,276" B (7,40mm x 7,00mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,189" (4,80mm) |