CLT32-42N
Productnummer DigiKey
495-CLT32-42NTR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-42NCT-ND - Cut Tape (CT)
495-CLT32-42NDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLT32-42N
Beschrijving
FIXED IND 42NH 28A 1 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
42 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 28 A 1mOhm 4-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CLT32-42N Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
1mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
4-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
4-SMD
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,106" (2,70mm)
Stroom - verzadiging
54A