CLT32-55N
Productnummer DigiKey
495-CLT32-55NTR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-55NCT-ND - Cut Tape (CT)
495-CLT32-55NDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLT32-55N
Beschrijving
FIXED IND 55NH 28A 1 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
55 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 28 A 1mOhm 4-SMD
EDA/CAD-modellen
CLT32-55N Modellen
DC-weerstand (DCR)
1mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,106" (2,70mm)
Stroom - verzadiging
39,5A