CLT32-R11
Productnummer DigiKey
495-CLT32-R11TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-R11CT-ND - Cut Tape (CT)
495-CLT32-R11DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLT32-R11
Beschrijving
FIXED IND 110NH 20A 1.9 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
110 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 20 A 1,9mOhm 4-SMD
EDA/CAD-modellen
CLT32-R11 Modellen
DC-weerstand (DCR)
1,9mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,106" (2,70mm)
Stroom - verzadiging
29A