CLT32-R15
Productnummer DigiKey
495-CLT32-R15TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-R15CT-ND - Cut Tape (CT)
495-CLT32-R15DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLT32-R15
Beschrijving
FIXED IND 150NH 15.4A 3.3 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
150 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 15.4 A 3,3mOhm 4-SMD
EDA/CAD-modellen
CLT32-R15 Modellen
DC-weerstand (DCR)
3,3mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,106" (2,70mm)
Stroom - verzadiging
25,4A